Hakkımızda

20 yılı aşkın tecrübesi ile Alfa CNC Kalıp firması özellikle Otomotiv, Beyaz Eşya, Pimapen & Pencere sistemleri ve Savunma Sanayiinde, sac metal kalıp üretiminde zoru başarma özelliği ile tanınan, aranılan firmalar arasındadır. Müşteri gereksinimlerine göre prograsif ve transfer kalıp üretiminin yanında, derin çekme kalıpları ve komple üretim hattı kurulumları da uzmanlık alanımız içindedir. Rotor&Stator parçaları ile başlayan üretim hattımızla birlikte özellikle savunma sanayine pres baskı imalatı yapılmaktadır. 2020 Yılında BVA Teknoloji firmamızın kurulumu ile birlikte Türk ve Dünya sanayiine hizmetlerimiz devam etmektedir.

Misyonumuz

Vizyonumuz

Gelecekten güç alarak müşterilerimizin ihtiyaçları doğrultusunda inovatif, rekabetçi, verimli ve sürdürülebilir üretim anlayışıyla paydaşlarına değer katacak ürün ve tasarımlar sunmak. Ar-Ge çalışmalarıyla savunma sanayi, otomotiv, elektrik, beyaz eşya, pencere sistemleri sektörlerinde bugünün ve geleceğin vazgeçilmez “çözüm ortağı” olmak.

Profesyonel kadromuzdan güç alarak ilham verici ve inovasyon odaklı, doğa dostu, faaliyet gösterilen alanlarda ihtiyaca özel yüksek kaliteli sistemler üretmek. Geleceğe yön veren sistemlerin bileşenlerini tasarlayarak savunma sanayi, otomotiv, elektrik, beyaz eşya, pencere sistemleri vb. sektörerde katma değerli kaliteli hizmet vermek.

Tarihçemiz

1998
Alfa Tel Erezyon
2011
Alfa CNC Kalıp

2012
Ukrayna Beyaz Eşya ve Kapak Hattı Kurulumu

2014
Servo kontrollü rotor stator kalıp üretimi

2016
Kapak ve yan panel hattı kurulumu

2017
Azerbaycan Savunma Bakanlığı - Birinci mayon hattı kurulumu

2018
Azerbaycan Savunma Bakanlığı - İkinci mayon hattı kurulumu

2019
Patentli - %100 yerli Transfer taşıma ünitesi imalatı

2020
Slovenya - Fırın gövde hattı kurulumu

2021
Ukrayna - Patentli - Harici transfer ünitesi kurulumu

Referanslar

Scroll to Top